Menu Zavřeno

Kdo jsem?

Jmenuji se Zdenka Ambrožová a jsem certifikovaná terapeutka Metody RUŠ, zkušená manažerka a taky bakalářka managementu a ekonomiky. Posledních 10 let jsem pracovala jako manažerka v mezinárodní IT společnosti a měla na starosti statisícové rozpočty a stovky podřízených. V roce 2017 jsem se rozhodla pro změnu a objevila jsem Metodu RUŠ.

Jak jsem objevila Metodu RUŠ?

Na první terapii Metodou RUŠ jsem šla ještě jako velmi zaneprázdněná manažerka. Tam jsem si uvědomila, že věci a hlavně ty nepříjemné pocity, co řeším v současnosti, jsem už zažila. Ani jsem nevěděla jak a během první půl hodiny terapie jsem se rozbrečela při opakování nějaké banální věty. Najednou jsem se cítila lépe a lehčeji, a to jsem ani nevěděla proč. To, pro někoho tak logické a praktického jako já, bylo velmi zajímavé a uvědomila jsem si, že na Metodě RUŠ něco je. O chvíli později jsem dala výpověď a rozhodla se věnovat sobě a svým blízkým a žít svůj život tak, abych si z něj nepotřebovala brát dovolenou 🙂

Metoda RUŠ se stala součástí mého života a mé “mentální hygieny”. Teď už vím, že cokoliv, co mě trápí a nevyhovuje mi, můžu změnit a můj život je jen v mých rukách.

Mám radost, že tuhle českou, jednoduchou a logickou metodu můžu šířit dál a že i díky mně si lidé vyřeší jakýkoliv problémy, ať už se jedná o problémy v zaměstnání, nefungující partnerské vztahy, strachy o děti, chronické astma či migrény, cukrovku, atd. Přeji hodně štěstí v rozhodování a těším se na vás.