Menu Zavřeno

Jak probíhá terapie

Nejdříve si spolu popovídáme o vašich problémech a společně pojmenujete váš největší současný problém. Následně vedu klienta cílenými otázkami a zcela logickými postupy najdeme v minulosti příčiny vašich současných problémů. Tyto „bloky“, „negace“, či „negativní programy“ potom zpracujeme a tím je jednou provždy odstraníme. Tím také odstraníme příčinu současných potíží.

Při terapii máte zavřené oči, ale jste při vědomí a v každé chvíli víte, kde jste a co se s vámi děje. V zásadě se každá terapie skládá z těchto tří kroků:

1. krok: „vytažení“ negací z klientova podvědomí

2. krok: vyřešení nalezených negací klienta

3. krok: kontrola, že je negace (problém) trvale vyřešena

Jak dlouho terapie trvá?

Terapie trvá 3 – 4 hodiny. Během jednoho sezení většinou vyřešíme nejen problém, se kterým klient přichází, ale i další vztahy, které mají největší vliv na náš život (rodiče, sourozenci). Po terapii lidé většinou cítí úlevu, „jako by z nich spadl balvan“, obecně se cítí lépe a lehčeji, neboť už je nezatěžuje to, co přišli vyřešit. Ve dnech následujícíh někteří zažívají různé změny v životě, např. lidé kolem (včetně nejbližších) je najednou neštvou, vztahy se mění k lepšímu, odpadají nejrůznější strachy a vnitřní omezení typu „musím“ či „nesmím“, které donedávna řídily jejich život.  

Příprava na terapii?

Na terapii metodou RUŠ se nemusíte nijak připravovat. Důležité je pouze být otevřený a upřímný, protože co si necháte pro sebe, to nemůžete zpracovat a bude vás to trápit dál. Doporučuji si terapii naplánovat na den, který je jen pro vás, vemte si dovolenou, udělejte si volno. Ať máte na sebe dost času a užijete si své nové lehčí já.

Terapie Metodou RUŠ – Karel Nejedlý

Více o Metodě RUŠ na www.metodaRUS.cz.